Novinky

Renovace čelních ploch originálních alu kol

Pokud vlastníte originální alu kola, která májí čelní plochu leštěnou a podařilo se Vám poškodit tuto čelní plochu, profesionálně Vám kolo opravíme. Zkrátka, vrátíme jej do původního stavu. V případě potřeby nás můžete kdykoliv kontaktovat na tel. 608 44 55 11. Opravy provádíme rychle a profesionálně. Několik obrázků naší práce najde ZDE.

Alu kola MOMO - italský design pro Váš vůz

V nabídce kvalitních alu kol máme samozřejmě i značku MOMO, která vyrábí v Itálii alu kola již několik desítek let. Na aktuální nabídku této oblíbené značky se můžete podívat zde. Napojení na sklad výrobce je online, stačí už jen vybrat ten správný model alu kola. rychlé dodání včetně typového listu.

Typové listy pro alu kola MAXILITE

Pro alu kola MAXILITE vystavujeme samozřejmě typové listy. Maxilite jako jeden z mála výrobců alu kol "retro designu" nabízí TUV homologace na základě kterých lze vystavit typový list a a lu kola zapsat do velkého technického průkazu. Naší nabídku alu kol Maxilite najdete ZDE.

Chemický odlak alu kol

Pro odstranění původní, staré barvy z alu kol je nejlepším řešením chemický odlak. Díky chemii je odstraněna veškerá barva na alu kolech a proces nezanechává na povrhu žádné nežádoucí stopy. Oproti trýskání  -pískování. To v povrchu zanechá nepatrné stopy, který se po nalokování ukážou jako "pomeranč" . Ty ďůky ..

Nabízíme profesionální odlak nejen alu kol. Opět garantujeme expresní vyřízení Vaší objednávky. Volejte kdykoliv : +420608445511

 

 

Opravy alu kol na počkání

Mezi naše služby patří i opravy alu kol. Rovnání alu kol, leštění, svařování a lakování do originálních barev. To vše ve velmi krátkých termínech dodání. Samotné rovnání alu kol po dohodě se zákazníkem provádíme na počkání, nebo do druhého dne. Využijte našich profesioálních služeb.

Doprava zdarma při objednání alu kol

Při objednání alu kol je doprava vždy zdarma. Jak to ? Alu kola posíláme rovnou ze skladů výrobců na Vaší adresu. Zkrátíme tak čas dodání a poštovné již neplatíte. Je zahrnuto v kalkulaci cen.

Spuštění webu MZB Automotive

Vážení zákazníci, právě pro Vás spouštíme nový web zaměřený na prodeja a opravy alu kol. Produkty stále doplňujeme. Těšíme se na Vaše objednávky.

Tým - MZB Automotive .)