Novinky

Chemický odlak alu kol

Pro odstranění původní, staré barvy z alu kol je nejlepším řešením chemický odlak. Díky chemii je odstraněna veškerá barva na alu kolech a proces nezanechává na povrhu žádné nežádoucí stopy. Oproti trýskání  -pískování. To v povrchu zanechá nepatrné stopy, který se po nalokování ukážou jako "pomeranč" . Ty ďůky ..

Nabízíme profesionální odlak nejen alu kol. Opět garantujeme expresní vyřízení Vaší objednávky. Volejte kdykoliv : +420608445511

 

 

Opravy alu kol na počkání

Mezi naše služby patří i opravy alu kol. Rovnání alu kol, leštění, svařování a lakování do originálních barev. To vše ve velmi krátkých termínech dodání. Samotné rovnání alu kol po dohodě se zákazníkem provádíme na počkání, nebo do druhého dne. Využijte našich profesioálních služeb.

Doprava zdarma při objednání alu kol

Při objednání alu kol je doprava vždy zdarma. Jak to ? Alu kola posíláme rovnou ze skladů výrobců na Vaší adresu. Zkrátíme tak čas dodání a poštovné již neplatíte. Je zahrnuto v kalkulaci cen.

Spuštění webu MZB Automotive

Vážení zákazníci, právě pro Vás spouštíme nový web zaměřený na prodeja a opravy alu kol. Produkty stále doplňujeme. Těšíme se na Vaše objednávky.

Tým - MZB Automotive .)